Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

GIGACER – Włochy widoczne w każdym calu

Włoska ceramika jest rozpoznawalna na całym świecie tak bardzo, jak włoskie domy mody – wynika to, tak samo jak w tym drugim przypadku, z wysokiej dbałości włochów o klasę wykonania oraz estetykę, która nie ma sobie równych. Marka powstałą w gminie Faenza, włoskiej kolebce ceramicznej kultury, w której to funkcjonuje najwięcej zakładów zajmujących się wytwórstwem różnorodnych artykułów różnego typu z tego właśnie surowca.

Firma stawia głównie na innowacje technologiczne, co widać przede wszystkim po technice produkcji płytek ceramicznych tego producenta. Od kilku lat marka, jako jedna z niewielu, ma w ciągłym użytku jedną z najmocniejszych pras przeznaczonych do dyspozycji dwie linie produkcyjne – Continua Plus oraz Continua PH 7200. Ta pierwsza służy do obróbki dużych formatów oraz płyt najtrudniejszych w obróbce, druga z kolei do wywierania nacisku na płytę o wartości 7200 ton. Rezultat? Wspaniałe, równe płytki podłogowe i ścienne, którym ciężko cokolwiek zarzucić pod kątem techniki ich produkcji.

Jak wyglądają płytki GIGACER Ceramica?

Płytki GIGACER są przede wszystkim bardzo różnorodne i to ich ogromna przewaga względem wielu innych produktów równie znanych producentów. Dzięki temu można ich design z łatwością dopasować do swojej aranżacji i stworzyć wraz z nią spójną, jednolitą stylistykę.

W ofercie przeważają głównie barwy uznawane za wysoce uniwersalne, jasne i lubiane przez wszystkich odbiorców ze względu na ponadprzeciętną łatwość zestawienia z pozostałą częścią domowej aranżacji. Wynika to także z poszanowania praw człowieka, które dla marki GIGACER są szczególnie istotne.

Marka dba o poszanowanie środowiska – zarówno w obrębie samej fabryki, jak i w jej bliskim otoczeniu, a także o bezpieczeństwo pracowników na placach produkcyjnych. Firma spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące norm środowiskowych i znacznie wykracza poza rynkowy standard w aspekcie ekologii. Sam obszar produkcyjny jest niskoemisyjny, a do pakowania zostały użyte specjalne tektury – bez kleju oraz nadające się w całości do recyklingu.

W rezultacie płytki GIGACER są nie tylko piękne i estetyczne, ale także ekologiczne i bezpieczne dla użytkownika, gdyż w trakcie ich produkcji nie są używane półprodukty i fabrykaty niemające żadnego niekorzystnego wpływ na zdrowie i życie człowieka oraz zwierząt. Jeśli zależy Ci na wspieraniu biznesu prowadzonego odpowiedzialnie i ze zwróceniem uwagi na środowisko, sięgnij po kafelki GIGACER.

GIGACER – płytki, dla których nie istnieją przeszkody

Kafelki GIGACER są doskonale przemyślane i dopracowane pod każdym względem, dzięki czemu stworzenie wspaniałej aranżacji przy ich użyciu nie powinno sprawić nikomu żadnego problemu. Wpływ na ten stan rzeczy ma to, że występują w wielu zupełnie różnych wariantach, w tym także w rozmiarze 60×120, czyli niezwykle popularnym wielkoformatowym formacie. Są to płytki rektyfikowane, czyli mają równe krawędzie, jak i mrozoodporne, dzięki czemu można je – oczywiście przy zachowaniu pewnej ostrożności – zastosować także na zewnątrz. Pasują w zasadzie wszędzie, w tym do łazienki, kuchni, salonu, przedpokoju, sypialni, holu, garażu czy kotłowni, a także na taras i balkon. Matowa powierzchnia zewnętrzna zapewnia przy tym luksusowy efekt, a fakt, że można je zastosować zarówno na podłogę, jak i na ściany i na powierzchnie zewnętrzne sprawia, że są także niezwykle wszechstronne.

Dlaczego warto postawić na markę GIGACER?

W naszym sklepie dostępne są wyłącznie wyselekcjonowane oferty kilku najznakomitszych producentów, którzy mają w swojej ofercie wyłącznie produkty odpowiednio wysokiej jakości. To kwestia naszego bezkompromisowego podejścia, przez które zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wyłącznie dobro każdego klienta, który oczekuje wieloletniej trwałości i najwyższej możliwej jakości popartej doświadczeniem producenta.

Zamów już dziś płytki GIGACER Ceramica, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe. Chętnie pomożemy w wyborze, wyjaśnimy wszystkie zawiłości związane z techniką produkcji poszczególnych płytek, a także odpowiemy na pytania stricte techniczne. Ponadto zamówienie zrealizujemy bardzo szybko i bez zbędnej zwłoki, zawsze w czasie zgodnym z deklaracją na naszej witrynie. Oczywiście nie pomijamy także kwestii bezpieczeństwa produktu – płytki są dość kruche, dlatego my, jako dystrybutor płytek wiodących producentów ze światowej czołówki, wykorzystujemy sprawdzone opakowania oraz najlepsze firmy transportowe.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue