Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Jakie płytki do sypialni oferujemy?

Płytki w sypialni mają ogromny wpływ na estetykę tego pomieszczenia, dlatego wybierając odpowiedni model, warto postawić wyłącznie na znane i lubiane firmy. W Terrano oferujemy wyłącznie wyselekcjonowanych producentów, znanych na całym świecie. Dzięki temu wszystkie modele, niezależnie od ich ceny, stylistyki czy rodzaju, stanowią doskonały zakup w swojej kategorii cenowej, a żadne z nich nie znalazły się w naszej ofercie przypadkowo.

Oferujemy płytki ceramiczne do sypialni, różniące się zarówno ich stylistyką, jak i poszczególnymi cechami praktycznymi. Część z nich ma wpływ na design, np. w przypadku modeli, których stylistyka do złudzenia przypomina naturalne drewno, inne idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe, a jeszcze inne wprowadzają do wnętrza ciepło ze względu na jasną i przyjemną dla oka kolorystykę. Proponujemy:

  • Płytki betonowe – kamień zapewnia w naszej sypialni wspaniały nastrój, do złudzenia przypomina naturalny materiał, a także w pewnym stopniu pozwala stworzyć ciekawy, dość surowy wystrój. Takie podłogowe płytki to doskonały wybór do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu loftowym, podobnie jak ścienne.
  • Płytki o wzorze marmuru – marmur to osobna kategoria. Materiał ten występuje w wielu wariantach kolorystycznych, tworzy przytulny nastrój i wygląda zjawiskowo w praktycznie każdym pomieszczeniu, również w sypialniach, ze względu na niejednolity wygląd i charakterystyczny wzór.
  • Płytki drewnopodobne – takie płytki ścienne i podłogowe mają tę zaletę, że są w zasadzie nieodróżnialne od standardowego drewna, z tą jednak różnicą, że są od niego znacznie trwalsze i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Stanowią mocniejszy substytut naturalnego drewna, dlatego drewnopodobne płytki sprawdzą się w praktyce wszędzie – również w sypialniach.
  • Płytki patchwork – to zupełne odejście od nowoczesności i minimalizmu na rzecz uwielbianej przez wielu stylistyki boho. Takie małe czy duże płytki cechują się różnorodną fakturą i wieloma wzorami połączonymi w jedną, pozornie niespójną całość.

 

Czym cechują się nowoczesne płytki do sypialni?

Wszystkie kafelki do sypialni dostępne w Terrano cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, przez które stanowią zawsze uzasadniony zakup w swojej kategorii cenowej. Warto wśród nich wyróżnić:

  • Doskonałą odporność – płytki do sypialni są odporne na działanie wody oraz wilgoci, doskonale sprawdzą się zatem również w przypadku sypialni połączonych z pokojem kąpielowym.
  • Wieloletnią trwałość – panele podłogowe ulegają sukcesywnemu zużyciu. Płytki do sypialni oferowane na tej podstronie mają zupełnie inną charakterystykę – ich wygląd na długo pozostaje w stanie niezmienionym, co tyczy się zarówno wykończenia, jak i kolorystyki.

Wszystkie płytki można z łatwością ocenić na szczegółowych zdjęciach, a podczas poszukiwań wybrać filtry, które z całą pewnością pomogą w dokonaniu wyboru. W razie pytań – jesteśmy do mailowej oraz telefonicznej dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie.

 

Nowoczesne płytki w sypialni – dlaczego warto je zamawiać wyłącznie u nas?

Wszystkie płytki do sypialni dostępne w Terrano mają sprawdzone pochodzenie, są w pełni oryginalne i dostępne w korzystnej cenie. Oferujemy propozycje od wyselekcjonowanych producentów, w tym AB, Ape, FAP, Gigacer, Keraben, Leonardo, Porcelaingres, Saloni, Tubądzin oraz Paradyż i wielu innych. Żaden producent nie znalazł się u nas przypadkowo – osobiście selekcjonujemy dostawców na podstawie jakości wybranych płytek oraz jej relacji do ceny.

© 2023 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.