Zobacz katalog
Salony Terrano

Zielona Góra

Design tkwi w szczegółach, dlatego w Terrano od ponad 30 lat dostarczamy klientom rozwiązania włoskich, hiszpańskich czy niemieckich producentów. W naszym asortymencie znajdują się płytki, wyposażenie łazienek, kuchnie, meble, oświetlenie, dywany oraz akcesoria klasy premium, dzięki którym stworzysz wymarzone wnętrza.

Salon Terrano Zielona Góra od 2018 roku skupia wokół siebie wszystkich miłośników designu. Wyjątkowa ekspozycja salonu przy ul. Fabrycznej 14 zachwyca i inspiruje. Bogata i różnorodna oferta sprawia, że salon od początku swojego istnienia odwiedzają nie tylko klienci, ale również architekci z najlepszych biur projektowych w okolicy.

Nowoczesna ekspozycja, luksusowe marki, miejsce do pracy i spotkań. Nasz salon sprzedaży to nie tylko sklep. To źródło inspiracji. To przestrzeń, w której pasja do pięknych, estetycznych rozwiązań wiąże się z praktycznością. Przede wszystkim jednak salon Terrano to miejsce, w którym klient ma szeroki wachlarz możliwości stworzenia unikalnego wnętrza w swoim domu, z najwyższej jakości materiałów od wiodących producentów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Polski.

Potrzebujesz pomocy? Doświadczeni handlowcy oraz możliwość skorzystania z porady architekta sprawią, że decyzje zakupowe staną się znacznie prostsze, a remont lub budowa nie będą kojarzyły się ze stresem i niepewnością.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue