Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Jakie płytki do garażu oferujemy w Terrano?

Płytki garażowe nie bez powodu powinny charakteryzować się absolutnie najwyższą możliwą jakością – w końcu będą narażone na wiele szczególnie niekorzystnych warunków codziennej eksploatacji, w tym również na duże obciążenia i uporczywe zabrudzenia (nawet olejem i innymi płynami eksploatacyjnymi). Ich powierzchnia może być narażona również na uszkodzenia mechaniczne, w tym na stłuczenia wywołane upadkiem ciężkich, ostrych przedmiotów.

Wszystko to oznacza, że płytki garażowe powinny cechować się jakością odpowiadającą temu właśnie pomieszczeniu, bez żadnych półśrodków i kompromisów. Warto zatem, aby miały sprawdzone pochodzenie oraz jakość i poszczególne parametry techniczne zgodne z wymogami względem tego pomieszczenia. Dokładnie takie propozycje znajdziesz w naszej ofercie.

 

Czym cechują się dobre płytki garażowe?

Dobre płytki w garażu mają bezpośredni wpływ na sposób użytkowania tego pomieszczenia, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu w kwestii ich wyboru niż w przypadku innych pomieszczeń. W Terrano wszystkie kafelki do garażu dostępne na tej podstronie są odpowiednie właśnie do tego, dość wymagającego technicznie pomieszczenia. Poszczególne modele różnią się wieloma parametrami technicznymi, w tym:

  • Funkcjonalnością – kafelki garażowe mają kilka cech, przez które sprawdzą się doskonale właśnie w tej roli. Wszystkie są antypoślizgowe, aby nie stanowić zagrożenia w razie wjazdu do garażu samochodem z mokrym ogumieniem, a także mrozoodporne, specjalnie po to, aby nie ulec uszkodzeniu wskutek działania bardzo niskiej temperatury. Mogą być również rektyfikowane – wówczas będzie można je ułożyć z zachowaniem minimalnego odstępu pomiędzy nimi (fugi).
  • Powierzchnią – płytki do garażu różnią się także ich wykończeniem, czyli powierzchnią zewnętrzną, która może być polerowana, satynowa, matowa, strukturalna lub lappato. Każdy model sprawdzi się równie dobrze, dlatego wyboru warto dokonać na podstawie swoich własnych oczekiwań oraz upodobań.
  • Przeznaczeniem – płytki garażowe różnią się pomiędzy sobą również ich przeznaczeniem, czyli tak naprawdę miejscem montażu. Proponujemy kafelki ścienne i podłogowe, schodowe, parapetowe, elewacyjne i zewnętrzne, a także modele uniwersalne, które można zastosować w zasadzie wszędzie w pomieszczeniu garażowym.

Wszystkie kafelki garażowe dostępne w Terrano można z łatwością ocenić na dużych, szczegółowych zdjęciach, na których doskonale widać nawet najmniejsze możliwe szczegóły. To ogromne ułatwienie podczas podejmowania ostatecznej decyzji.

 

Jakie powinny być płytki w garażu?

Warto, aby płytki do garażu, niezależnie od ich cech technicznych, były zgodne wizualnie z całą aranżacją. Mimo że większość osób traktuje to pomieszczenie dość użytkowo, to i tak warto zadbać o jego prezencję.

  • Kolor – oferujemy kafelki do garażu w wielu różnych odcieniach, w tym jasne – np. beżowe, białe, jasnoszare, a także ciemne – czarne, antracytowe i brązowe. Barwę zdecydowanie warto dobrać w zależności od pozostałej aranżacji i ją uzupełnić lub zupełnie odwrotnie – nowe płytki podłogowe czy ścienne potraktować jako ciekawy kontrast.
  • Wzór – to wbrew pozorom podobnie istotny parametr jest kolor, gdyż może w ogromnym stopniu wpłynąć na design całego pomieszczenia garażowego. Oferujemy modele zupełnie gładkie, minimalistyczne i uniwersalne, lecz także patchworkowe, pokryte w całości niejednolitym i mocno kontrastowym wzorem.
  • Wielkość – płytki w garażu mogą być małe i niewielkie, np. o wymiarze 25 x 25 cm, lecz także duże i wielkoformatowe. W tym przypadku ich wymiar może osiągnąć nawet 120 x 120 cm lub jeszcze więcej – aż do 120 x 260 cm.

Tak naprawdę parametrów jest znacznie więcej, dlatego zachęcamy do filtrowania naszych produktów wedle kształtu, koloru, funkcjonalności, rozmiaru czy dostępności. Filtry aktualizujemy zawsze na bieżąco.

 

Płytki do garażu – ceny nie muszą zwalać z nóg

W firmie Terrano udowadniamy, że ceny płytek do garażu wcale nie muszą przyprawiać o ból głowy. To stosunkowo kosztowny element wykończenia wnętrz, lecz także jeden z najważniejszych i to zarówno w kontekście praktyczności, jak i stylistyki wybranego pomieszczenia. Mamy dostęp do najlepszych importerów, a wszystkie produkty dostępne w naszym katalogu są przez nas osobiście wyselekcjonowane na podstawie ich jakości oraz relacji do ceny zakupu.

Zapraszamy do złożenia zamówienia, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie mailowo oraz telefonicznie.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue