Zobacz katalog

Czas realizacji

Czas realizacji / dostępność towaru

 

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie internetowym udostępniamy informację o dokładnej ilości na stanie w naszym magazynie, oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj do 24 godzin, jeśli towar jest u nas na stanie.

Podczas weryfikacji zamówienia, Klient informowany jest o terminie realizacji zamówienia, równocześnie potwierdzane są koszty transportu.

W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.

Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni (roboczych) od momentu nadania paczki z naszego magazynu. W momencie nadania przesyłki informujemy mailowo klienta o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera.

Data otrzymania przesyłki ze stanu magazynowego = wysyłka + czas dostawy kuriera

Data otrzymania przesyłki na zamówienie – potwierdzona dostępność towaru u producenta + czas importu + czas dostawy kuriera

Objaśnienie oznaczeń czasów wysyłki

 

  • 24 Godziny – Ten produkt wysyłamy w ciągu 24 godzin od chwili potwierdzenia zamówienia (w przypadku przesyłek kurierskich oraz płatności on-line lub za pobraniem) w dni robocze.
  • Na Zamówienie – Brak towaru w naszym magazynie. Możliwość sprowadzenia na zamówienie indywidualne Klienta. Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców. Termin realizacji zamówienia potwierdza Klientowi pracownik w trakcie rozmowy telefonicznej lub mailowo.
  • Do terminu realizacji należy doliczyć czas na zaksięgowanie wpłaty przelewu tradycyjnego.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue