Zobacz katalog
Salony Terrano

BAFO POZNAŃ

W Poznaniu znajduje się pierwszy w Polsce salon łazienkowy BAFO Grupa Terrano. Sklep działa od 2022 roku w odnowionej Galerii Wnętrz przy ulicy Obornickiej 337. W ofercie BAFO znajdziemy produkty dystrybuowane przez Polską Grupę Ceramiczną, dzięki czemu klient zyskuje dostęp do spójnej oferty o wysokiej jakości, a sam asortyment jest w większości dostępny jest od ręki.

BAFO Grupa Terrano to miejsce, które docenią wszyscy ceniący swój czas i komfort zakupów, osoby poszukujący ciekawych produktów o wysokiej jakości, charakteryzujących się przy tym przystępnymi cenami. Salon powstał dzięki współpracy Terrano oraz Polskiej Grupy Ceramicznej. Połączenie ekonomii wraz z wyjątkowym designem zaowocowało stworzeniem wyjątkowego salonu BAFO.

Poniedziałek - piątek 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00

Bogata oferta BAFO sprzyja realizowaniu najciekawszych projektów. Nasz salon oferuje klientom nie tylko szeroki asortyment produktów, ale również usługę projektu łazienki przygotowanego przez architekta – gratis. W naszym salonie znajdziesz popularne marki, takie jak GROHE, VITRA, CERRAD, PARADYŻ, TUBĄDZIN czy RAKO. Wyjątkowa ekspozycja, która ułatwia poruszanie się po salonie, pozwoli znaleźć łazienkę szytą na miarę każdego klienta.

Przyjdź i zainspiruj się dziesiątkami gotowych projektów stworzonych z naszych rozwiązań. W salonie znajdują się dziesiątki aranżacji łazienek w różnych stylach i kolorach. Każdy, kto odwiedzi salon BAFO, odnajdzie projekt dla siebie. Atrakcyjne ceny, znane marki i towar dostępny od ręki – to cechy salonu BAFO.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue