Zobacz katalog
Salony Terrano

Poznań

Design tkwi w szczegółach, dlatego w Terrano od ponad 30 lat dostarczamy klientom rozwiązania włoskich, hiszpańskich czy niemieckich producentów. W naszym asortymencie znajdują się płytki, wyposażenie łazienek, kuchnie, meble, oświetlenie, dywany oraz akcesoria klasy premium, dzięki którym stworzysz wymarzone wnętrza.

Salon łazienek Terrano Poznań oferuje klientom nowoczesne rozwiązania do mieszkań i domów. Salon zlokalizowany jest przy ul. Obornickiej 337, gdzie od wielu lat nasi Klienci i Architekci mogą znaleźć wyjątkowe rozwiązania, a także inspirację do projektowania i urządzania wnętrz.

Wyjątkowe płytkiarmaturawanny, ceramika łazienkowa, oświetlenie czy dekoracje, które znajdują się na naszej ekspozycji, pomogą Ci stworzyć wnętrza z pomysłem. W naszym showroomie znajduje się ponad 30 gotowych aranżacji łazienek, które powstały z wykorzystaniem najciekawszych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie.

Potrzebujesz pomocy? Doświadczeni handlowcy oraz możliwość skorzystania z porady architekta sprawią, że decyzje zakupowe staną się znacznie prostsze, a remont lub budowa nie będą kojarzyły się ze stresem i niepewnością.

Nasza oferta stale się rozwija, co ma związek ze zmieniającymi się trendami i potrzebami naszych klientów. W 2022 rozwinęliśmy naszą działalność, tworząc unikatowe studio kuchenne. Jesteśmy oficjalnym partnerem Nolte Küchen, dostarczając naszym klientom nowoczesne kuchnie klasy premium.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue