Kontakt

Salon Terrano Poznań

Terrano Sp. z o.o.
ul. Obornicka 337
60-689 Poznań
-
Tel. (61) 825 46 10 wew. 2
biuro@terrano.pl 
-
Godziny otwarcia salonu:
Pon. - Pt. 10.00 - 19.00
Sobota 10.00 - 15.00

Salon Terrano Piła

Salon w Pile
ul. Kossaka 8
64-920 Piła
-
Klaudia Maślanka
Tel. +48 536 232 363
biuropila@terrano.pl
-
Godziny otwarcia salonu:
Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Sklep Online

Kontakt
Tel. (61) 825 46 10 wew. 3
Tel +48 531 300 303
-
info@terrano.pl
-
Czynny od Pon-Pt.
godz. 10.00-16.00

Dział Detaliczny

Ania Kocowska - Kierownik Salonu

+48 786 864 133 
a.kocowska@terrano.pl

Dział Detaliczny

Katarzyna Jankowska - Z-ca Kierownika Salonu

+48 502 515 501
k.jankowska@terrano.pl

Dział Detaliczny

Ania Grochowska - Specjalista ds. sprzedaży

+48 504 559 960
a.grochowska@terrano.pl

Dział Detaliczny

Grzegorz Sobczak - Specjalista ds. sprzedaży

+48 537 484 464
g.sobczak@terrano.pl

Dział Detaliczny

Klaudia Maślanka - Specjalista ds. sprzedaży (Piła)

+48 536 323 363
k.maslanka@terrano.pl

Dział Detaliczny

Michał Podbereski - Specjalista ds. sprzedaży

+48 536 494 464    
m.podbereski@terrano.pl

Dział Detaliczny

Michał Sawiński - Specjalista ds. sprzedaży

+48 536 454 494    
m.sawinski@terrano.pl

Dział Detaliczny

Paulina Grzeszkowiak - Specjalista ds. sprzedaży

+48 537 343 323
p.grzeszkowiak@terrano.pl

Dział Detaliczny

Paulina Remisz - Specjalista ds. sprzedaży

+48 786 208 204 
p.remisz@terrano.pl

Dział Detaliczny

Rafał Jessa - Specjalista ds. sprzedaży

+48 537 404 494   
r.jessa@terrano.pl

Dział Detaliczny

Wojciech Bogusz - Specjalista ds. sprzedaży

+48 730 199 069   
w.bogusz@terrano.pl

Dział Inwestycji / Współpracy z architektami

Michalina Kaszub - Specjalista ds. inwestycji

+48 504 559 961  
m.kaszub@terrano.pl

Dział Inwestycji / Współpracy z architektami

Aleksandra Ziaja - Koordynator ds. współpracy z architektami

+48 537 313 303   
a.ziaja@terrano.pl

Dział Inwestycji / Współpracy z architektami

Łukasz Nowicki - Specjalista ds. inwestycji

+48 502 515 545   
l.nowicki@terrano.pl

Dział Inwestycji / Współpracy z architektami

Paweł Berliński - Specjalista ds. inwestycji

+48 518 775 993
p.berlinski@terrano.pl

Dział Hurtu

Filip Czarnik - Kierownik ds. hurtu

+48 504 560 003
f.czarnik@terrano.pl

Magazyn

Kontakt
Tel. +48 502 515 431
magazyn@terrano.pl
-
Godziny odbioru towaru z Magazynu:
Pon. - Pt. 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 15.00