Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Płytki kamienne ogrodowe Terrano – trwałość i elegancja

Kafelki kamienne do ogrodu, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, to przede wszystkim wysoka jakość, poparta znanymi i cenionymi w branży producentami płytek. Dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym każda płytka i płyta kamienna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia lub wyszczerbienia. Należy jednak pamiętać, że odporność płytek zewnętrznych, w tym również kamiennych płytek ogrodowych, zależy także od odpowiedniego montażu. Nasi eksperci doradzą Państwu odpowiedni rodzaj kamienia i instalacji, które zagwarantują trwałość produktów zgodną z informacjami od producenta.

Warto także zaznaczyć, że płytki i płyty kamienne do ogrodu lub na taras dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wyjątkowym designem, który podkreśli charakter ogrodu oraz całej nieruchomości. Wyznaczone i zadbane ścieżki ogrodowe to przede wszystkim wygoda, jednak mają one także duże znaczenie dla atrakcyjności wizualnej ogrodu. W asortymencie Terrano znajdziecie Państwo m.in. płytki i płyty kamienne oraz kafelki ogrodowe imitujące wygląd kamienia naturalnego. Kamień jest materiałem ponadczasowym, który nigdy nie wychodzi z mody.

Płytki do ogrodu – imitacja kamienia

Płyty kamienne w ogrodzie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach ogrodowych, w których zachowana została harmonia oraz elegancja, jak i w ogrodach, które utrzymały swój bardziej naturalny, „dziki” wygląd. Uniwersalność tego materiału sprawia, że pasuje on do wielu krajobrazów – niezależnie od koncepcji właścicieli. Jest to zasługa surowca, z którego wykonane są produkty Terrano. Kamień, jak i imitacja kamienia naturalnego po odpowiednim dobraniu i zaaranżowaniu dopasują się do ogrodu zagospodarowanego w każdym stylu.

Zarówno kamień, jak i imitacja kamienia są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne takie jak deszcz, czy śnieg. Cechują się także dużą wytrzymałością na mróz oraz niską nasiąkliwością. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko popękania płytek po doświadczeniu ujemnych temperatur. Co więcej, kafelki kamienne ogrodowe przed długie lata zachowują swój pierwotny wygląd, ponieważ ich powierzchnia jest odporna na zarysowania i ścieranie. Materiał pozostaje w swojej naturalnej formie – bez wgłębień, wyszczerbień i odbarwień.

Jak wybrać płytki kamienne do ogrodu?

Płytki i płyty kamienne do ogrodu najlepiej wybrać dopasowując je zarówno do wielkości ogrodu, jak i jego charakteru. Wiele zależy także od roślinności oraz od konkretnego umiejscowienia ścieżki. W przypadku ogrodów pozostających w swojej naturalnej formie świetnie sprawdzą się płytki kamienne większej grubości oraz o bardziej wyrazistej strukturze. Produkty te idealnie nadają się do wyznaczania umownego oddzielenia poszczególnych zakątków ogrodu, a przy tym nie zakłócą jego naturalnego wzrostu.

Ogrody eleganckie, uporządkowane i przystrzyżone również dobrze odnajdą się towarzystwie kamiennych płytek. Kamień sprawdzi się w roli wyznaczenia miejsca relaksu pośród kwiatów lub przestrzeni do organizowania spotkań na grilla. Oprócz tego płytki kamienne w ogrodzie to także rozwiązanie, które pozwala przemieszczać się po całym terenie bez konieczności deptania trawnika lub przechodzenia pomiędzy rabatami.

Wybór odpowiednich płytek ogrodowych powinien być przemyślany i starannie zaplanowany. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dopasować kamienne płytki ogrodowe do Państwa wymagań, ogrodu i budżetu.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue