Zobacz katalog

Bidety w ofercie od Terrano

Bidety podwieszane w asortymencie sklepu pochodzą od zaufanych producentów, takich jak Villeroy & Boch, Duravit, GSG czy GSI. Od 30 lat badamy rynek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań połączonych z designerską elegancją. Dlatego nasze produkty poza funkcjonalnością wyróżniają się stylem oraz wysoką estetyką. W ten sposób idealnie wpasują się w Twój wystrój łazienki i staną się wyrafinowanym elementem w każdym domu.

W naszej ofercie mamy model wiszący. Kolor ceramiki dostępny jest w ostatnio modnej, czarnej barwie, ale otrzymasz u nas również białe klasyczne bidety. Cena tych produktów zależy od marki, a także kształtu – oprócz tradycyjnych kwadratowych bidetów, kupisz w Terrano te okrągłe i bardziej finezyjne. Wielu projektantów zaleca, aby były one spójne z miskami WC. Ponadto nasz sprzęt osłania specjalna powłoka ochronna, która zwiększa jego odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na dużą eksploatację.

Bidety do łazienki, czyli komfort użytkowania

Jak już wspominaliśmy, bidet wiszący to praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Korzystanie z tego produktu jest bardzo proste i wygodne. Bidety zazwyczaj znajdują się na dogodnej wysokości. Zostały one zaprojektowany w taki sposób, aby każdy domownik mógł go użyć samodzielnie – nawet dzieci. Wyposażone są w baterie, umiejscowione tak, by sięgać do nich w komfortowej pozycji.

Tego typu akcesoria możesz umieścić w łazience według swoich preferencji – obok prysznica, sedesu czy umywalki. Pamiętaj jednak, żeby została zachowana wolna przestrzeń między urządzeniami.

Bidet podwieszany – o czym pamiętać podczas montażu?

Sposobu montażu różni się w zależności od modelu bidetu. Zalecamy, aby do tej czynności wynająć zespół ekspertów, jeśli nie posiada się doświadczenia w składaniu oraz podłączaniu armatury do łazienek.

Natomiast kiedy będziesz wykonywać to samodzielnie, pamiętaj o tym, aby dokładnie poznać wymiary sprzętów i powierzchni. Produkt instaluje się do ściany, lecz należy podpiąć go do również do syfonu kanalizacji, za pomocą specjalnych przyłączeń. Wykonaj to dokładnie, by zapobiec ewentualnym przeciekom wody. Dobrym rozwiązaniem będzie zabezpieczenie niektórych odcinków warstwą silikonu.

Pozostaje jeszcze jedna kwestia – na jakiej wysokości zwiesić bidet? Montaż powinien odbyć się około 40 cm nad podłogą, choć w przypadku, gdy korzystają z niego osoby z niepełnosprawnością lub seniorzy, warto, aby zwiększyć tę odległość nawet o 10 cm.

Asortyment sklepu Terrano – wnętrze premium na wyciągnięcie ręki

Bidety wiszące to nie jedyne artykuły, które dostępne są w naszym asortymencie. Posiadamy duży wybór produktów do aranżacji łazienki, takich jak miski wc, umywalki czy baterie wannowo-prysznicowe. Ponadto w Terrano kupisz płytki ceramiczne oraz dywany.

Zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty. Wszelkie urządzenia i artykuły, zostały tu zgromadzone z myślą o konsumentach, którzy stawiają na luksus i wygodę. Z nami stworzysz prawdziwe wnętrze premium, zachwycające designem i funkcjonalnością.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue