Zobacz katalog

Umywalki do łazienki od Terrano

Od 30 lat zdobywamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, które pomagają nam w tworzeniu modnych i ponadczasowych kolekcji. Jesteśmy więc na bieżąco z aktualnymi trendami i staramy się przeplatać je z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Dlatego t+naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów umywalek, dostępnych w różnych kształtach, a nawet kolorach – ponieważ oprócz klasycznej bieli, spotkasz u nas czarne, szare, srebrne, złote, a nawet miedziane egzemplarze. Są to:

  • Umywalki nablatowe, których misa postawiona zostaje na powierzchni blatu. W ten sposób wygląda niczym z antycznej łaźni, wyraźnie i elegancko odznacza się na tle pomieszczenia. Umywalka nablatowa jest hitem ostatnich lat w aranżacji łazienki.
  • Umywalki meblowe są jednym ze standardowych wyborów, lecz nadal posiadają swoich zwolenników, ze względu na szufladki znajdujące się pod armaturą. Dzięki temu zyskasz dużo miejsca na przechowywanie kosmetyków i chemii.
  • Umywalki ścienne, jak sama ich nazwa wskazuje, montuje się bezpośrednio do ściany. Najczęściej pod nimi jest wolna przestrzeń, co nadaje przestronności, szczególnie we wnętrzu małej łazienki. Sprawdzi się również dobrze jako umywalka narożna.
  • Umywalka stojąca, która podtrzymywana jest przez postumenty. To bardzo stylowe wykończenie, niektórym przypominające starożytne kolumny. Poza designem wyróżnia ją możliwość sprytnego ukrycia instalacji hydraulicznej, ponieważ noga ukryje rury i inne elementy przewodzące wodę.
  • Umywalka łazienkowa podblatowa, czyli umieszczana na równej płaszczyźnie z blatem, w jego zagłębieniu. To także klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w sytuacji, kiedy pomieszczenie ma niewielki metraż. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy konsumenci pragną mocno eksponować umywalkę. Gwarantuje to minimalistyczne wykończenie z dyskretnym położeniem misy.

Umywalki – łazienka w Twoim stylu

Każdą umywalkę łazienkową w naszej ofercie cechuje wysoka estetyka i minimalistyczny styl. Od lat klienci Terrano stawiają właśnie na taki wybór. Dzięki temu łatwo dopasowują produkty do każdej łazienki. Jesteśmy pewni, że wymarzoną umywalkę znajdą u nas równie miłośnicy industrialnych, nowoczesnych wnętrz, jak i tych w stylu retro czy glamour.

Odkryj bogactwo oferty Terrano

Umywalka współgrająca z wystrojem łazienki to nie jedyna z kategorii produktów, która dostępna jest Terrano. Posiadamy szeroki wybór takich artykułów jak płytki ceramiczne, wanny, brodziki, kabiny prysznicowe, a także chemia budowlana i dywany. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue