Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Płytki 75×75 – materiał

Żeby zastosowanie płytek od Terrano było tak szerokie, wybieramy najlepsze rozwiązania na rynku – należy do nich gres. Płytki ceramiczne nie dorównują mu odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Płytki gresowe doskonale sprawdzają się zarówno do podłogi, jak i ścian, bo są niezwykle twarde, przez co ich wytrzymałość przekracza oczekiwania wielu z naszych klientów. Niestraszne im wszelkie zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto mają bardzo niską nasiąkliwość i pozostają w nienaruszonej kondycji przez wiele lat w łazience czy kuchni.

Płytkami 75×75 można pokryć też ściany lub podłogę salonu i sypialni. U wielu miłośników niezawodnych rozwiązań zdobią również przedpokój – tu nie ma ograniczeń, bo ten produkt świetnie wpisuje się we wnętrzarskie trendy.

Kafelki 75×75 – podłogi i ściany w wyjątkowej odsłonie

Płytka gresowa na ściany lub podłogi to także doskonałe „płótno” do nanoszenia wszelkich wzorów i wykończeń. Sprawia, że aranżacja kuchni, łazienki lub salonu zyskuje zupełnie inny charakter – to zachwycająca estetyka i wysublimowana elegancja. Po prostu wystrój z klasą.

Żeby taki efekt osiągnąć, najpierw czeka Cię wybór płytek do Twojej łazienki, kuchni lub innego pomieszczenia. Nasze produkty różnią się:

    • kolorystyką – od barwy zależy klimat, który zapanuje w pomieszczeniu – ciepły i przytulny lub elegancki i surowy. Kolory mogą też stanowić neutralne tło dla przykuwających wzrok mebli i dodatków. W naszej palecie barw znajdziesz wiele oryginalnych odcieni brązu, beżu i szarości;
  • wykończeniem – możesz wyposażyć swoje wnętrze w płytki lappato, z połyskiem, matowe lub satynowe;
  • powierzchnią – płytki 75×75 mogą być wykonane ze zwykłego lub szkliwionego gresu, który ma dodatkową powłokę z barwników i szkła.

Każda płytka od Terrano jest rektyfikowana, dzięki czemu można położyć minimalną ilość fugi. Efekt wygląda znakomicie – podłoga lub ściana są pokryte równomierne, a przestrzeń się optycznie powiększa.

Wybierając płytki 75×75, cenę za metr sześcienny i więcej informacji znajdziesz przy poszczególnych modelach kafelek.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue