Zobacz katalog

Asymetryczne wanny – dla kogo?

Wanna o specyficznym kształcie to świetny wybór zarówno do niewielkich, jak i małych pomieszczeń. W tych pierwszych sprawdzi się ze względu na to, że nawet model o mniejszym rozmiarze niż klasyczny wariant zapewnia więcej miejsca do relaksu w wodzie. Właśnie dlatego asymetryczne wanny są tak chętnie wybierane przez osoby, które szukają wyposażenia małej łazienki. Należy jednak zaznaczyć, że ze względu na swoje nieregularne, oryginalne kształty, dobrze sprawdzi się też w większych pomieszczeniach, zapewniając im wyszukany szlif.

Warto podkreślić, że wanna asymetryczna to dobry wybór do pomieszczeń urządzonych w odmiennych stylach. Można wybierać spośród wariantów narażonych, a także opcji przyściennych. Najlepsze wanny asymetryczne oferowane przez Terrano doskonale wpiszą się w elegancji wystrój pomieszczeń. Wykorzystasz je też podczas urządzania nowoczesnej łazienki. Co więcej, wyszukane kształty świetnie podkreślą luksusowy charakter wnętrz glamour.

Wanna asymetryczna – dlaczego warto na nią postawić?

Asymetryczna wanna to wybór estetyczny, a przy tym funkcjonalny. Przede wszystkim, tak jak zostało wspomniane, będzie dobrą opcją nawet do bardzo małych łazienek, ponieważ nawet modele o mniejszych rozmiarach zapewniają korzystającym z nich osobom komfort. Wśród tego rodzaju wyposażenia znajdziemy wanny narożne, które świetnie się prezentują, a przy tym, są doskonałym wyborem dla dzieci oraz osób starszych ze względu na to, że pozwalają na zajęcie wygodnej pozycji siedzącej.

Warto także podkreślić, że modele asymetryczne możemy podzielić ze względu na materiał wykonania. Do najczęściej spotykanych zaliczane są wanny stalowe asymetryczne wyróżniające się trwałością. W naszej ofercie znajdziesz warianty z akrylu sanitarnego – te mają wiele zalet, które bez wątpienia docenisz. Wśród nich można wskazać łatwość czyszczenia oraz długie utrzymywanie ciepła wody. Dlaczego jeszcze dobrym wyborem jest nasza wanna asymetryczna? Cena produktu jest korzystna i odpowiada jego jakości.

Najlepsze asymetryczne wanny w ofercie Terrano

Nasze produkty odpowiadają rzeczywistym potrzebom klientów. Wanna asymetryczna nowoczesna to opcja, która doda charakteru każdej łazience. Z łatwością dopasujesz ją także do wnętrza, zabudowując ją z wykorzystaniem naszych płytek ceramicznych. Zapraszamy do poznania naszych propozycji, a w razie pytań – kontaktu. Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu do swojego domu. Asymetryczna narożna wanna akrylowa? A może wariant przyścienny? U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue