Zobacz katalog

Aktualności Wszystkie

Terrano Poznań

Design tkwi w szczegółach, dlatego w Terrano od ponad 30 lat dostarczamy klientom rozwiązania włoskich, hiszpańskich czy niemieckich producentów. W naszym asortymencie znajdują się płytki, wyposażenie łazienek, kuchnie, meble, oświetlenie, dywany oraz akcesoria klasy premium, dzięki którym stworzysz wymarzone wnętrza. […]

Czytaj dalej…

Salon łazienek, studio kuchni

   

 

Salon łazienek Terrano Poznań od lat oferuje klientom nowoczesne rozwiązania do mieszkań i domów. Jeśli jesteś w trakcie remontu lub budowy, odwiedź nasz sklep zlokalizowany przy ul. Obornickiej 337. Wyjątkowe płytki, armatura, wanny, ceramika łazienkowa, oświetlenie czy dekoracje, które znajdują się na naszej ekspozycji, pomogą Ci stworzyć wnętrza z pomysłem.

Potrzebujesz pomocy? Doświadczeni handlowcy oraz możliwość skorzystania z porady architekta sprawią, że decyzje zakupowe staną się znacznie prostsze, a remont lub budowa nie będą kojarzyły się ze stresem i niepewnością.

Nasza oferta stale się rozwija, co ma związek ze zmieniającymi się trendami i potrzebami naszych klientów. W 2022 rozwinęliśmy naszą działalność, tworząc unikatowe studio kuchenne. Jesteśmy oficjalnym partnerem Nolte Küchen, dostarczając naszym klientom nowoczesne kuchnie klasy premium.

Do zobaczenia w Terrano

Design tkwi w szczegółach, dlatego w Terrano od ponad 30 lat dostarczamy klientom rozwiązania włoskich, hiszpańskich czy niemieckich producentów. W naszym asortymencie znajdują się płytki, wyposażenie łazienek, kuchnie, meble, oświetlenie, dywany oraz akcesoria klasy premium, dzięki którym stworzysz wymarzone wnętrza. Poznaj wyjątkowe kolekcje, które znajdują się w naszej ofercie. Przy ich wyborze kierujemy się przede wszystkim najwyższą jakością produktów oraz aktualnymi trendami.

 

 

BLOG

Zobacz także

Nowości produktowe, porady wnętrzarskie oraz techniczne, aktualności firmowe i wiele innych.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue