Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Niebieskie płytki ceramiczne

Płytki łazienkowe niebieskie to produkty o wielu odcieniach – od jasnego błękitu, po znacznie ciemniejszy granat sprawiają, że bardzo łatwo znaleźć takie płytki niebieskie, które najlepiej wpasują się do wystroju danych wnętrz.

W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się niebieskie płytki? Takie rozwiązanie zazwyczaj kojarzy się z materiałem na ściany w łazienkach; obecnie płytki ceramiczne można z powodzeniem wybierać także do kuchni, a nawet przedpokoju! Kolor niebieski nieodmiennie kojarzy nam się z kolorem wody – fale, niebo, a także niekończący się horyzont sprawdzi się w pomieszczeniach w różnych stylach.

W przypadku łazienki dobrze byłoby mieć takie płytki nie tylko na ścianach, ale również na podłodze. Płytki łazienkowe niebieskie bardzo często są odpowiednio wzmacniane, dzięki czemu materiał tego typu staje się wyjątkowo odporny. Niebieska glazura to nie tylko sposób na utrzymywanie płytek w idealnym stanie przez naprawdę długi czas; takie doskonałe rozwiązanie sprawia, że cała konstrukcja z płytek prezentuje się wyjątkowo estetycznie.

Niebieskie płytki do kuchni

Niewiele osób wie, że kafelki w kolorze morskim doskonale nadadzą się również do kuchni. Szczególnie interesująco wyglądają w przypadku kuchni urządzonej w stylu rustykalnym. Prostokątne bądź kwadratowe płytki niebieskie sprawdzą się niezależnie od powierzchni. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni kolor niebieski – na przykład błękit, by stworzyć wyjątkowo modne miejsce do przygotowywania potraw.

Konieczność wybrania odpowiedniego wariantu kolorystycznego wymuszona jest niejako przez fakt, że w takiej przestrzeni powinien on odpowiednio współgrać w połączeniu z meblami. Na szczęście w naszym sklepie internetowym zainteresowani mogą znaleźć zarówno bardzo jasne, jak i znacznie ciemniejsze płytki niebieskie, które doskonale wpasują się w wybraną przez klienta przestrzeń.

Niebieskie płytki są bardzo modnym, a zarazem eleganckim rozwiązaniem. Warto wspomnieć także o tym, jakie inne rozwiązania kolorystyczne pasują do wnętrza z niebieskimi płytkami łazienkowymi. Otóż do tego typu materiałów na ścianę oraz podłogi doskonale pasuje biel i czerń, ale także np. brąz. Płytki łazienkowe niebieskie idealnie skomponują się więc z czarną armaturą bądź popularnymi meblami w kolorze białym – bez względu na to, czy mówimy o kuchni, czy też łazience.

Oferta naszego sklepu internetowego

Jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań do swoich wnętrz, to koniecznie zapoznaj się z płytkami w kolorze niebieskim, które możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. W poszczególnych opisach produktu można znaleźć również szczegółowe informacje na temat materiału.

Warto przy okazji dodać, że niebieskie płytki do łazienki oraz innych pomieszczeń to niejedyne produkty, jakie oferujemy w swoim sklepie internetowym. Zachęcamy do sprawdzenia także innych wariantów kolorystycznych płytek, które wyróżniają się wyjątkowym wyglądem oraz wysoką jakością wykonania.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue