Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Czym cechuje się marka APE Ceramica?

Dla marki APE ceramika to podstawowy filar działalności, na co miało decydujący wpływ doświadczenie firmy w jej produkcji. Płytki ceramiczne są fundamentem, dlatego są przez rodzinne przedsiębiorstwo APE darzone szczególnie dużym zainteresowaniem. Widać to po dużej liczbie modeli dostępnych w katalogu marki, jak i po popularności wśród klientów prywatnych oraz firmowych, lecz także wśród projektantów wnętrz i hurtowników.

APE Grupa powstała w Hiszpanii w 1992 roku i przez 30 lat obecności na tym rynku zyskała ogromny rozgłos także poza jego granicami. Marka APE płytki oferuje na całym Starym Kontynencie, proponując produkty cechujące się świetną jakością, dostępne w korzystnej cenie w stosunku do ich ceny zakupu, w łącznie 100 krajach Europy oraz świata. Firma ma łącznie 5 marek podległych, dzięki którym stale ulepsza swoje produkty i tym samym zwiększa swoją rozpoznawalność.

Marka ma w swojej ofercie płytki APE już od 1992 roku – to chwila, kiedy firma weszła na rodzimy, hiszpański rynek. Rok później pokazała swoje pierwsze produkty, a kolejny rok później – specjalistyczny i nowoczesny jak na ówczesne czasy katalog obejmujący w praktyce wszystkie produkty dostępne w jej portfolio. W 1995 roku produkty marki Ceramica APE powędrowały do Azji, a rok później, czyli w 1996 roku, do USA.

Prawdziwym sprawdzianem względem zarządzania marką było pojawienie się na rynku europejskim w 1999 roku. Inwestycja okazała się sukcesem, marka już kolejne 3 lata później (w 2002 roku) zaczęła borykać się z problemami kadrowymi ze względu na ogromne zapotrzebowanie w stosunku do zbyt małych mocy przerobowych. Po kolejnych trzech latach firma APE Ceramica pojawiła się także w Afryce i na Bliskim Wschodzie, a w 2011 roku – w Chinach.

Dla marki APE ceramika nie ma żadnych tajemnic, a jej rozwój można uznać za succes-story dla wielu innych firm stawiających swoje pierwsze kroki w produkcji standardowych i wielkoformatowych płytek jakiegokolwiek typu.

APE ceramika – płytki szczególnie warte uwagi

Ceramika APE jest bardzo atrakcyjna i doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym środowisku ze względu na ogromną wręcz różnorodność. To jedna z wielu cech wyróżniających ceramikę APE na tle wszystkich pozostałych producentów, którzy proponują swoim klientom jeden, konkretny rodzaj płytki, w której produkcji się specjalizują. Hiszpańska marka APE Ceramica preferuje zupełnie odrębne podejście – produkcję płytek na tyle różnorodnych, że każdy inwestor powinien wśród nich znaleźć tą idealną. Hiszpański producent oferuje w zasadzie każdy typ płytki ze względu na rodzaj konstrukcji, w tym:

  • podłogowe,
  • ścienne,
  • schodowe,
  • parapetowe,
  • zewnętrzne.

Wszystkie powyższe warianty różnią się także stylistyką, która to definiuje ich przydatność w ramach konkretnej, domowej aranżacji. I tak w ofercie marki APE Ceramica znajdują się płytki:

  • Z powierzchnią: matową, strukturalną.
  • W rozmiarze: 20×20, 20×120, 40×120, 31,6×90.
  • O grubości: 8, 9, 10, 11 mm.
  • O strukturze: drewna, kamienia.
  • Mrozoodporne, rektyfikowane.

Każdy parametr można w pewnym stopniu ze sobą łączyć, aby znaleźć w rezultacie płytki w idealnym kolorze i wykończeniu, przeznaczone głównie do jednej, konkretnej aranżacji zewnętrznej bądź wewnętrznej.

Ceramica APE – płytki, które łączą wszystkie zalety

Ceramika APE jest przepisem na sukces – ale czy na pewno? Zdecydowanie tak – firma od ponad 3 dekad udowadnia, że wszystkie płytki można poprawić i dowolnie modyfikować na linii produkcyjnej, uzyskując w ten sposób wyrób doskonały.

Marka za swoje dotychczasowe zasługi uzyskała mnóstwo bardzo istotnych nagród, w tym przede wszystkim „International Trajectory Award – Chamber of Commerce Export Awards”, w 2016 roku z kolei tytuł Firmy Roku. Wśród wielu interesujących projektów marki APE Ceramica warto wyróżnić płytkę strukturalną APE Silk Ole White, która łączy biały kolor z nietuzinkowymi, geometrycznymi i ciekawymi wzorami, jak i APE Baltimore Fomo Houston – idealny wybór do ekskluzywnych, lecz także nowoczesnych wnętrz.

Czy płytki APE są odpowiednim wyborem do domu i do firmy?

Płytki APE mają cechy szczególnie istotne dla osób oczekujących jakości premium. Klasę produkcji widać po nadruku i wzorze, który jest bardzo szczegółowy, pełen detali oraz najmniejszych szczegółów przypominających np. naturalny kamień. Wzór ma fundamentalny wpływ na efekt położenia danej płytki – źle wykonany wzór o zbyt niskiej rozdzielczości może sprawiać wrażenie rozmytego, taniego. Podobnie jest w kwestii kolorystyki – barwniki powinny być nałożone w sposób równomierny i bezbłędny, a cała płytka wyglądała na dopracowaną w najmniejszych szczegółach.

Większość płytek sprawdzi się doskonale zarówno w domu, jak i w firmie, nawet w miejscach szczególnie mocno uczęszczanych. To wynik zastosowania wysokiej jakości materiałów oraz surowców, które z łatwością wytrzymają nawet najbardziej intensywną, codzienną eksploatację.

Ceramika APE – tylko w Terrano

Kafelki APE są dostępne w firmie Terrano – oferujemy ich pełen przekrój i w zasadzie wszystkie modele proponowane przez tego producenta na krajowy oraz cały zagraniczny rynek. Co ciekawe – w korzystnej cenie w stosunku do ich ponadprzeciętnej jakości, gdyż mamy dostęp do wyselekcjonowanych dostawców oraz importerów, dzięki którym możemy uzyskać korzystne warunki współpracy, a klienci – nowoczesne produkty w cenie niższej niż u konkurencji.

Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi specjalistami. Na wszystkie odpowiemy mailowo oraz telefonicznie w czasie zgodnym z informacjami na naszej witrynie, pomożemy w wyborze i z łatwością ułatwimy jego dokonanie w sposób zgodny z oczekiwaniami każdego klienta. Jako dostawca płytek obecny na krajowym rynku już od lat gwarantujemy także szybką realizację zamówienia każdego produktu dostępnego w naszej ofercie oraz ogromny wybór wśród dostępnych produktów, w tym także marki APE Ceramica.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue