Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Czym cechują się płytki AB?

Płytki Ceramica AB są odpowiedzią na rosnące oczekiwania współczesnych klientów, w tym osób prywatnych, inwestorów oraz przedsiębiorców i projektantów wnętrz, łączą bowiem trzy cechy, z których połączeniem mają problem inne marki. Należy do nich znakomita estetyka, wieloletnia trwałość oraz mocno zróżnicowane parametry użytkowe. Warto je poznać nieco bliżej.

  • Płytki zachwycające niepowtarzalną estetyką – płytki AB Ceramica są zaprojektowane przez najlepszych designerów w Hiszpanii i widać to między innymi po kilku sztandarowych produktach tej marki. Warto tu przytoczyć nietuzinkową AB Elliston Metallic, AB Kimberley Grey, jak i nieco bardziej stonowane płytki o wzorze marmuru, jak AB Newbury White Pulido. Hiszpański producent płytek ceramicznych uznaje różnorodność za swój atut.
  • Trwała i wytrzymała płytka gresowa – ceramika AB ma bardzo wysoką jakość i cieszy się na rynku ogromną popularnością również z tego właśnie powodu. Zapewnia wiele lat intensywnej eksploatacji dzięki wysokim parametrom użytkowym, jak i dzięki wyspecjalizowanym procesom produkcyjnym typowym dla tej właśnie marki.
  • Płytki gresowe o zróżnicowanych parametrach technicznych – dla marki AB ceramika jest głównym profilem działalności, dlatego też dopracowała ją w zasadzie do perfekcji. Widać to po różnorodności dostępnych płytek, które mają grubość od 7 mm do nawet 10 mm, mają powierzchnię polerowaną, matową, lappato, strukturalną lub w połysku, występują w wersji prostokątnej i kwadratowej, we wzór drewna czy marmuru. Marka AB ma w ofercie także płytki ceramiczne wielkoformatowe – modne i doceniane przez projektantów.

AB Ceramica – płytki najwyższej klasy w korzystnej cenie

W naszym sklepie znajdują się różne płytki AB Ceramica. Wszystkie zostały precyzyjnie sfotografowane, a w opisie każdej z nich znajdują się podstawowe dane, które powinny znacznie ułatwić dokonanie wyboru. Wszystkie różnią się co prawda stylistyką oraz zastosowanymi rozwiązaniami estetycznymi, lecz łączy je coś, czego poszukuje każdy klient – produkcję najwyższej klasy.

Przejrzyj koniecznie płytki Ceramica AB i zamów już dziś w Terrano. Gwarantujemy – jako jeden z najlepszych sprzedawców na rynku – priorytetowe traktowanie oraz indywidualne podejście do każdej transakcji, a także wyłącznie wyselekcjonowane płytki podłogowe, płytki ścienne, w tym ceramiczne oraz gresowe.

© 2023 Terrano. Wszystkie prawa zastrzeżone.