Zobacz katalog

Dla architekta Nowości Studio

Nowość! Kuchnie NOLTE dostępne w ofercie Terrano

Terrano rozwija swoją ofertę o kompleksową sprzedaż kuchni w standardzie premium. W 2022 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem kuchni NOLTE. W poznańskim salonie Terrano pojawiły się pierwsze ekspozycje. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę: projekt, dostawę oraz montaż. Zobacz więcej na temat kuchni NOLTE.     […]

Czytaj dalej…

Centrum wydarzeń

Kuchnia jest sercem każdego domu. Spędzamy w niej wiele czasu przygotowując posiłki dla bliskich, rozmawiając przy tym, co przydarzyło nam się w ciągu dnia. Kuchnia jest też miejscem wielu spotkań towarzyskich. Niezależnie od tego, czy mamy zamkniętą kuchnię, czy otwartą na salon, musi ona być funkcjonalna, ergonomiczna i estetyczna. Kuchnie NOLTE dostępne w ofercie Terrano charakteryzują się maksymalną precyzją wykonania. W ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne i w pełni zautomatyzowane maszyny. Dzięki temu meble NOLTE dopracowane są w każdym najdrobniejszym szczególe, a ich posiadacze mogą cieszyć się z ich użytkowania.

 

 

 

Nienaganny design

Kuchnie NOLTE szyte są na miarę oczekiwań użytkowników. W Terrano każdy z naszych klientów zainteresowanych nową kuchnią otrzyma pełną wiedzę na temat możliwości marki NOLTE. Nasz doświadczony personel po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z Klientem stworzy projekt wymarzonej kuchni dostosowanej do wszelkich wymagań i oczekiwań. W ofercie NOLTE znajduje się aż 191 wariantów frontów w 30 wzorach. Do wyboru mamy fronty lakierowane w macie i w połysku, fronty szklane, fornirowane, z cementu, o wyglądzie kamienia, betonu i stali. Szeroki wybór pozwala na stworzenie oryginalnego projektu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. Do tego klienci mogą wybierać spośród 40 kolorów blatów oraz 80 rodzajów uchwytów.

BLOG

Zobacz także

Nowości produktowe, porady wnętrzarskie oraz techniczne, aktualności firmowe i wiele innych.

© 2023 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.