Zobacz katalog
Pokaż filtry
Wyczyść filtry
Kategorie
Oferta
Dostępność
Wyczyść filtry

Płytki 80×80 – kolor, wzór, wykończenie

W Terrano skupiamy się nie tylko na walorach użytkowych i wytrzymałości materiałów, ale także na wyglądzie – nasze produkty muszą cieszyć oko. Potwierdzają to między innymi unikatowe płytki imitujące kamień, beton czy marmur.

Łazienka, kuchnia lub salon. Mieszkanie, firma lub obiekt użyteczności publicznej – gres to świetne tworzywo do aranżacji każdej przestrzeni, a rozmiar 80×80 daje Ci dużo możliwości do wykorzystania w dowolnym pomieszczeniu.

Nasze płytki imitujące beton i inne materiały różnią się wykończeniem. Możesz wybierać spośród:

  • niezwykle modnego lappato,
  • gładkiej i subtelnej satyny,
  • bezkompromisowego połysku,
  • stonowanego matu.

Dużym powodzeniem cieszy się zarówno poler, jak i gres szkliwiony z piękną powłoką wykonaną z barwników i szkła. Dodatkowo gres szkliwiony jest w pełni nienasiąkliwy i odporny na wszelkie środki chemiczne.

Jeśli chodzi o kolorystykę, płytki 80×80 to prawdziwa uczta dla oka – zobacz nasze surowe odcienie szarości, czerni i bieli albo delikatne tonacje beżu i brązu. Nierównomierne przetarcia i cienie sprawiają, że każda płytka jest wyjątkowa, ale razem tworzą spójną, elegancką kompozycję.

Płytki od Terrano – format 80×80

Wykończenie powierzchni płytkami rektyfikowanymi nadaje wnętrzom elegancki, nieskazitelny charakter, który zawdzięczamy niezwykle cienkim fugom. Wystarczy 1-1,5 mm grubości, by spoiwo prawidłowo spełniało swoją funkcję – zabezpieczało posadzkę lub ścianę przed pękaniem i umożliwiało łatwą wymianę pojedynczego elementu.

Jeśli dobierzemy fugę kolorystycznie do płytki 80×80, całość będzie prezentować się spójnie, a co za tym idzie – pomieszczenie będzie utrzymane w estetycznym minimalistycznym klimacie. Zastosowanie płytek rektyfikowanych sprawdza się, zwłaszcza gdy powierzchnia ma wysoki połysk albo imituje kamień czy marmur. Szeroka fuga nie „zakłóca” pięknego efektu.

Płytki 80×80 na balkon i taras

Zarówno płytki podłogowe, jak i ścienne w formacie 80×80 mogą być wykonane z gresu. To twardy, odporny na ścieranie materiał, dzięki któremu kafelki mają o wiele lepsze właściwości niż zwykłe płytki ceramiczne. Dlatego to właśnie gres jest przeznaczony do powierzchni na dworze.

Gres na płytki 80×80 ma niską nasiąkliwość, łatwo go utrzymać w czystości, a trudno zarysować. Wynika to z jego twardości, która plasuje się na poziomie przewyższającym wiele innych materiałów. Ponadto płytki są mrozoodporne, dlatego właśnie gresowe kafle będą doskonale wyglądać na podłodze lub ścianach balkonu i tarasu.

Płytki 80×80 – cena

Sprawdź, co mamy Ci do zaproponowania – każda płytka 80×80 ma podaną cenę za metr kwadratowy, dlatego łatwo policzysz, ile wyniesie Cię remont mieszkania. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, a każdy produkt przyciąga wzrok. Żeby więc ułatwić Ci wybór, zachęcamy do konsultacji z naszym architektem.

© 2023 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.