Zobacz katalog
STUDIO

Niemiecki design

Marka Koinor tworzy meble w oparciu o potrzeby ich użytkowników osiągając przy tym ogromny sukces. Ponadczasowy, niemiecki design sprawia, że wyposażenie dostarczane przez producenta doskonale pasuje do wnętrz klasycznych, a także nowoczesnych.

Schney to niewielka, niemiecka miejscowość położona w sąsiedztwie miasta Lichtenfels – właśnie tam swoje pierwsze kroki zaczęła stawiać firma Koinor. Obecnie jest to duże przedsiębiorstwo, które rozwinęło skrzydła na całą Europę dostarczając wysokiej jakości, solidne meble, które zachwycają swoją prezencją. Marka Koinor zrzesza prawdziwych perfekcjonistów, którzy wszelkie projekty, a także montaż przeprowadzają z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu Klienci mogą cieszyć się nie tylko najwyższym poziomem komfortu, ale przede wszystkim wyjątkową dekoracją wnętrz swoich domów.

Meble KOINOR w STUDIO terrano

W Terrano zajmujemy się sprzedażą wyposażenia zaprojektowanego i wyprodukowanego przez markę Koinor, dzięki czemu dostarczamy solidne sprzęty do Waszych domów.

© 2024 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

imoje-logo blik-logo paypro-logo
twisto-logo rohlig-logo pngwing-logo rohlig-logo
ue