Wydarzenia

"Siła dobrego projektu tkwi w nas i w naszej zdolności postrzegania świata za pomocą uczucia i rozumu. Dobry projekt architektoniczny jest zmysłowy. Dobry projekt architektoniczny jest mądry." - Peter Zumthor, "Myślenie architekturą"

Podczas spotkań, które dla Was organizujemy, mamy te słowa na uwadze, starając się nieustannie pobudzać Waszą kreatywność. W miłej atmosferze poruszamy tematy, dotyczące najnowszych produktów z branży wyposażenia wnętrz. Mówimy o tym, jakie możliwości dają nam współczesne technologie, by kreować współczesną przestrzeń. Zapraszamy Was do wspólnego zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Z ciekawością i "ze smakiem".

WYDARZENIA W TERRANO

5-7.09.2017

Wizyta w fabryce Barlinek

W dniach 5-7 września wraz z grupą poznańskich architektów wybraliśmy się do fabryki Barlinka. Mieliśmy okazję zwiedzić całą fabrykę i przyjrzeć się całemu procesowi produkcyjnemu Deski Barlineckiej - od tartaku po magazyn wyrobów gotowych. Poniżej fotorelacja z wizyty, jak również z warsztatów z drewnem pod kierownictwem zespołu " Wióry lecą"!

RELACJA Z WYDARZENIA

9-10.08.2017

Warsztaty SKETCH UP

Podczas bezpłatnych warsztatów nauczymy Was najważniejszych funkcji programu SketchUp i jego możliwości projektowych. Program SketchUp jest bardzo intuicyjny i przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Przyjazny i łatwy interfejs pomoże szybko zrozumieć proces modelowania. Zapraszamy na kolejne szkolenie już 9 i 10 sierpnia 2017 w salonie Terrano! Poniżej relacja z zeszłorocznego szkolenia:
-
RELACJA Z WYDARZENIA

2-4.06.2017

ARCHI CUP - KORTOWO

Tennis Archi Cup czyli XXVII Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie to niepowtarzalna impreza tenisowa, gdzie wokół prawdziwej sportowej pasji do tenisa, gromadzimy środowisko architektów. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Wydarzenie jest cykliczne - zapraszamy na powtórkę już za rok!
-
RELACJA Z WYDARZENIA

01.03.2017

Warsztaty kulinarne sushi - Vasco, GSI, Florim

W salonie Terrano odbyło się szkolenie branżowe z produktów marek: Vasco (grzejniki), GSI (ceramika łazienkowa) i Florim (płytki). Firmy zaprezentowały nowości wzornicze na rynku, a na zakończenie spotkania "rolowaliśmy" na Warsztatach SUSHI. Sushi Master wtajemniczył nas w temat przyrządzania tej potrawy przenosząc nas jednocześnie do kraju Kwitnącej Wiśni.
-
RELACJA Z WYDARZENIA

02.12.2016

"Łazienki przyszłości GROHE"

Było to wyjątkowe wydarzenia połączone z prezentacją najnowszych osiągnięć marki GROHE w dziedzinie technologii i designu. Gościem specjalnym tego wieczoru był Mirko Gotzen - Creative Director Design marki GROHE. Podczas wydarzenia towarzyszyła nam profesjonalna obsługa barmańska, która zaprezentowała genialny pokaz drinków molekularnych! Dzięki uprzejmości firmy BMW OLSZOWIEC każdy z uczestników mógł wrócić bezpiecznie do domu specjalną flotą taksówek VIP. Odwiedziło nas tego wieczoru ponad 100 architektów!
-
RELACJA Z WYDARZENIA