Wydarzenia

"Siła dobrego projektu tkwi w nas i w naszej zdolności postrzegania świata za pomocą uczucia i rozumu. Dobry projekt architektoniczny jest zmysłowy. Dobry projekt architektoniczny jest mądry." - Peter Zumthor, "Myślenie architekturą"

Podczas spotkań, które dla Was zorganizujemy, mamy te słowa na uwadze, starając się nieustannie inspirować Waszą kreatywność. W miłej atmosferze poruszymy tematy dotyczące najnowszych produktów z branży wyposażenia wnętrz. Powiemy o tym, jakie możliwości dają nam współczesne technologie aby kreować współczesną przestrzeń. Zapraszamy Was do wspólnego zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Z ciekawością i "ze smakiem".

WYDARZENIA W TERRANO

9-10.08.2017

Warsztaty SKETCH UP

Podczas bezpłatnych warsztatów nauczymy Was najważniejszych funkcji programu SketchUp i jego możliwości projektowych. Program SketchUp jest bardzo intuicyjny i przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Przyjazny i łatwy interfejs pomoże szybko zrozumieć proces modelowania. Zapraszamy na kolejne szkolenie już 9 i 10 sierpnia 2017 w salonie Terrano! Poniżej relacja z zeszłorocznego szkolenia:
-
RELACJA Z WYDARZENIA

2-4.06.2017

ARCHI CUP - KORTOWO

Tennis Archi Cup to niepowtarzalna impreza tenisowa, gdzie wokół prawdziwej sportowej pasji do tenisa, gromadzimy środowisko architektów. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Wydarzenie jest cykliczne - zapraszamy na powtórkę już za rok!
-
RELACJA Z WYDARZENIA

01.03.2017

Warsztaty kulinarne sushi - Vasco, GSI, Florim

W salonie Terrano odbyło się szkolenie branżowe z produktów marek: Vasco (grzejniki), GSI (ceramika łazienkowa) i Florim (płytki). Firmy zaprezentowały nowości branżowe i wzornicze, a na zakończenie spotkania "rolowaliśmy" na Warsztatach SUSHI. Sushi Master wtajemniczył nas w temat przyrządzania tej potrawy przenosząc nas jednocześnie do kraju Kwitnącej Wiśni.
-
RELACJA Z WYDARZENIA

02.12.2016

"Łazienki przyszłości GROHE"

Było to wyjątkowe wydarzenia połączone z prezentacją najnowszych osiągnięć marki GROHE w dziedzinie technologii i designu. Gościem specjalnym tego wieczoru był Mirko Gotzen - Creative Director Design marki GROHE. Podczas wydarzenia towarzyszyła nam profesjonalna obsługa barmańska, która zaprezentowała genialny pokaz drinków molekularnych! Dzięki uprzejmości firmy BMW OLSZOWIEC każdy z uczestników mógł wrócić bezpiecznie do domu specjalną flotą taksówek VIP. Odwiedziło nas tego wieczoru ponad 100 architektów!
-
RELACJA Z WYDARZENIA