pytania? zadzwoń!

(+48) 531 300 303 lub napisz info@terrano.pl

Producenci
Czas realizacji zamówień

 

Czas realizacji / dostępność towaru

 

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie internetowym udostępniamy informację o dokładnej ilości na stanie w naszym magazynie, oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj do 24 godzin, jeśli towar jest u nas na stanie.

Podczas weryfikacji zamówienia, Klient informowany jest o terminie realizacji zamówienia, równocześnie potwierdzane są koszty transportu.

W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.

Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni (roboczych) od momentu nadania paczki z naszego magazynu. W momencie nadania przesyłki informujemy mailowo klienta o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera. 

Data otrzymania przesyłki ze stanu magazynowego = wysyłka + czas dostawy kuriera

Data otrzymania przesyłki na zamówienie - potwierdzona dostępność towaru u producenta + czas importu + czas dostawy kuriera

Objaśnienie oznaczeń czasów wysyłki

 

  • 24 Godziny - Ten produkt wysyłamy w ciągu 24 godzin od chwili potwierdzenia zamówienia (w przypadku przesyłek kurierskich oraz płatności on-line lub za pobraniem) w dni robocze.

  • Na Zamówienie - Brak towaru w naszym magazynie. Możliwość sprowadzenia na zamówienie indywidualne Klienta. Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców. Termin realizacji zamówienia potwierdza Klientowi pracownik w trakcie rozmowy telefonicznej lub mailowo. Do terminu realizacji należy doliczyć czas na zaksięgowanie zaliczki, którą Klient zobowiązany jest wpłacić na poczet realizacji zamówienia indywidualnego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium