O Firmie

O Terrano

Terrano to firma z 25-letnią tradycją, która od niedawna ma szansę prezentować swój potencjał w jak najlepszym wydaniu. Nowo powstały salon w Poznaniu jest jednym z najpiękniejszych i najnowocześniejszych w Polsce. Prezentuje on architekturę industrialno-minimalistyczną, zgodną z obecnymi trendami. Firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej - włoskich, hiszpańskich, niemieckich jak również polskich producentów. Jesteśmy laureatem nagrody "Salon Roku" 2015, 2016 oraz 2017.

Nasz zespół

Nasz zespół to profesjonalna grupa ekspertów, zarówno sprzedawców jak i architektów. Mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie doboru produktów, fachowych porad jak również zlecić wykonanie projektu swojego wnętrza korzystając z profesjonalnych usług architektów.

Nasze doświadczenie

Obecnie mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży. Wraz z końcem 2011 roku, mała rodzinna firma przekształciła się w spółkę, powiększyła kapitał zakładowy i dziś jest firmą konkurencyjną nie tylko na rynku poznańskim czy wielkopolskim, ale także krajowym.

Salon sprzedaży

Mniej znaczy więcej. Tej myśli konsekwentnie hołduje Terrano. Nasz nowo powstały salon inspiruje do takiego wykorzystania przestrzeni, które najlepiej wyrazi nasze pasje, gust i smak. Salon przy Obornickiej 337 jest jednym z najpiękniejszych i najnowocześniejszych w Polsce.