Zobacz katalog

Miski bezkołnierzowe– oferta sklepu Terrano

Od prawie 30 lat każdego dnia pomagamy w urządzaniu różnych pomieszczeń. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które nauczyło nas jak patrzeć na ceramikę sanitarną. Jedno wiemy na pewno – liczą się detale. Stąd właśnie w naszym asortymencie posiadamy wyselekcjonowaną ofertę misek toaletowych. Są one dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach – poza klasyczną bielą dysponujemy czarnymi artykułami. Ponadto znajdziesz tu nowoczesne modele polerowane i matowe. To nowość na rynku, którą często stosuje się w loftowych i industrialnych łazienkach.

Aktualnie praktycznie wszystkie miski wc bezkołnierzowe w Terrano wyróżniają się deską wolnoopadającą. Dzięki takiemu rozwiązaniu dbasz o utrzymanie sprzętu w dobrej kondycji – ceramika jest mniej narażona na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia.

Jakie zalety ma miska bezkołnierzowa?

Nowoczesne miski wc zapewniają mniejsze zużycie wody, dlatego są bardziej ekonomiczne od tradycyjnych toalet. Daje to możliwość na zwiększenie oszczędności.

Poza tym, produkty wyróżnia brak kołnierza, więc bakterie oraz inne zanieczyszczenia mają mniej miejsca, zakamarków, aby się gromadzić i kumulować. Taki typ miski bardzo ułatwia czyszczenie i pozwala przez długi czas utrzymać produkt w czystości. Już przez samo spłukiwanie usuniesz większą ilość brudu, z uwagi na fakt, że woda wewnątrz jest rozprowadzana proporcjonalnie.

Właściwości misek toaletowych bezkołnierzowych

Miski podwieszane ułatwią sprzątanie całej łazienki. Ich ukryty stelaż pozwala na komfortowe użytkowanie oraz pomoże w bardzo dokładnym oczyszczeniu podłogi pod wc.

Miski wiszące najczęściej charakteryzują się przyciskiem spłukującym budowany we fragment ściany, co jest bardzo wizualnie atrakcyjnym rozwiązaniem. Konstrukcja typu stelaż podtynkowy w różnych wymiarach również jest dostępna w naszym asortymencie. W zależności od potrzeby i parametrów pomieszczenia mogą posiadać odpływ pionowy lub poziomy. 

Miski wc bezkołnierzowe – cena od Terrano

Naszym priorytetem jest dostosowanie ceny produktu do jego jakości. Pragniemy, by te dwa czynniki szły zawsze ze sobą w parze. Z tego względu starannie selekcjonujemy wszystkie artykuły, by przez długie lata służyły domownikom i estetycznie zdobiły przestrzeń. Miski sedesowe bezkołnierzowe oraz deski wolnoopadające od Terrano to dobra inwestycja, która ze względu na wytrzymałą ceramikę doskonale sprawdzi się przy długiej eksploatacji.

Poznaj nas bliżej

Miska wc bez kołnierza to tylko jeden z artykułów, dostępnych w sklepie. Sprawdź naszą całą listę produktów i stwórz prawdziwe wnętrze premium. Niezależnie do tego, czy szukasz sprzętów do kuchni, toalety czy może salonu, dzięki Terrano zaaranżujesz luksusowe oraz eleganckie pomieszczenie. Odkryj designerskie płytki ceramiczne (na przykład wielkoformatowe czy drewnopodobne) i wysokiej klasy wanny, brodziki, kabiny, wyszukane meble i akcesoria łazienkowe.

Pomożemy Ci dokonać wyboru

Pragniemy wykorzystać naszą wiedzę i pomóc w zakupie najlepszego wc bez kołnierza oraz pozostałych pozycji w asortymencie. W tym celu zapraszamy na konsultacje z ekspertami. Codziennie grupa wykwalifikowanych architektów sprawuje dyżury, podczas których możesz zasięgnąć fachowej porady drogą internetową.

Odwiedź nas osobiście w salonach stacjonarnych w Zielonej Górze i Poznaniu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszelkie informacje i szczegóły znajdziesz w zakładce „O NAS” i „KONTAKT”.

© 2023 Terrano.
Wszystkie prawa zastrzeżone.