Dla Klienta

Dlaczego Terrano?

Terrano to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientom. Nasz nieustanny rozwój i dążenie do doskonałości powoduje, że klient może od projektu do realizacji stworzyć swoje niezapomniane wnętrze z najlepszej jakości produktów.

Nieograniczone możliwości

Oferujemy szeroki asortyment takich wyrobów, jak płytki ceramiczne i gresowe, pochodzące od cenionych europejskich producentów, wysokiej klasy armatura łazienkowa i kuchenna, umywalki ceramiczne i konglomeratowe, ubikacje i toalety, brodziki oraz kabiny prysznicowe. Ponadto w naszej ofercie czekają na Państwa również meble i akcesoria łazienkowe, grzejniki, jak i produkty instalacyjne oraz chemia budowlana.

Salon sprzedaży

Mniej znaczy więcej. Tej myśli konsekwentnie hołduje Terrano. Nasz nowo powstały salon inspiruje do takiego wykorzystania przestrzeni,  które najlepiej wyrazi nasze pasje, gust i smak. Salon przy Obornickiej 337 jest jednym z najpiękniejszych i najnowocześniejszych w Polsce.

Masz pytania?

Zajrzyj do naszej zakładki "Pytania i odpowiedzi". Jeśli jednak nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasz zespół to profesjonalna grupa ekspertów, zarówno sprzedawców jak i architektów.